سایت ساختمان ساز

آگهی,تبلیغات,نیازمندی,اخبار,نمایشگاه صنعت ساختمان

www.sakhteman-saz.com

توجه          اطلاعیه:          توجه

نسخه جدید سایت رونمایی شد !

جهت درج آگهی ویژه کلیک کنید .

با ساختمان ساز متفاوت دیده شوید !

 

Sj Popup

  • دژآبسنگ
    دژآبسنگ

    عایق دائمی بتن،آببندی،انواع کفپوش و پوشش های محافظتی

آگهی صنعت ساختمان - درباره ما سایت

درباره ما

سایت ساختمان ساز  در اولین قدمهای فعالیت خود با شناسایی نیازهای کشور، شناخت نیازهای جامعه و با گذشت زمان و پر رنگ شدن نقش صنعت ساختمان در محیط های کار و زندگی وزن عمده فعالیتهای خود را بر روی عوامل زیر متمرکز کرده است:

  - ارتباطات سریع و موثر بین مهندسین، تولید کنندگان،وارد کنندگان،فروشندگان مصالح،مجریان ساختمانی وهمچنین مصرف کنندگان به صورتیکه این عوامل بتوانند به راحتی بدون نیاز به اتلاف وقت،صرفه جویی در هزینه ها،آسودگی خاطر از قیمتها با یکدیگر در ارتباط باشند.

  – معرفی شرکتهای تولید کننده استاندارد ، محصولات استاندارد ، فناوری صنعتی سازی ساختمان در هزاره سوم.3

– آموزش سازندگان ، پیمانکاران، مجریان عملیات ساختمانی و نشر کتابها و مقالات آموزشی درحوزه صنعت ساختمان و اعتلای فرهنگ ساخت و ساز.

  - برگزاری نشستها، همایش ها و تورهای بازدید از نمایشگاههای داخلی و خارجی تخصصی صنعت ساختمان.

 

امیدواریم با نظرات و پیشنهادات و مشارکت کاربران محترم و با تلاش بی وقفه کارشناسان سامانه به این حرکت نوین در صنعت ساختمان جنبش مضاعفی داده شود.

سایت ساختمان ساز ماموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات به روز رسانی اطلاعات ، ارتباطات و گسترش توانایی تولید کنندگان محصولات ساختمانی استاندارد ، توزیع کنندگان مجریان و همچنین مصرف کنندگان در این حوزه تعریف میکند .

 

این سامانه بعنوان بزرگترین مرکز ارتباطات در بخش خصوصی قلمروی فعالیت خود را در تمام مناطق ایران، حضور موثر در خاورمیانه و بخصوص کشورهای فارسی زبان و همکاری با سایر کشورها ترسیم می نماید .

 

فعالیت سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد و مطابق فهرست مصادیق محتوای مجرمانه و قانون تجارت الكترونيکی و قانون جرایم رایانه‌ای است.

 

Xبستن پنجره

logo-samandehi